Publikováno

Reklamní trička Adler

Reklamní trička Adler

Reklamní trička Adler s možností brandingu

Reklamní trička Adler – Kvalitní a pohodlná trička Adler s krátkým, nebo dlouhým rukávem pro ženy, muže i pro děti. Široký výběr střihů a barev.

Vyberte si reklamní trička dle vašich potřeb, nechte si je u nás potisknout kvalitním tiskem na míru a propagujte svoji společnost nebo firemní značku se stylem! Firemní trička jsou oblíbeným oblečením zaměstnanců v práci, na akcích jako jsou večírky, budování týmu, na veletrzích nebo při servisních výjezdech a jiných akcích.  

Kolekce Malfini, Malfini Premium, Piccolio, Rimeck nabízí kvalitní, praktické a  moderní oděvy.

Tričko unisex Malfini Duo

Reklamní trička Adler

 
Rovný střih s bočními švy, lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, krátké raglánové rukávy, rukávy, lem průkrčníku a páska v kontrastní šedé barvě – LIMITOVANÁ EDICE.
 
 
Tričko pánské Malfini Classic NewTričko pánské Malfini Classic New
 
Tubulární střih, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchové…
 

 

Tričko dámské Malfini Classic New

Tričko dámské Malfini Classic New
 
Lehce vypasovaný střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z….

 

Mnoho barev různých typů polotriček, skvělé ceny v poměru ke kvalitě.
Možnost potisku a výšivky.
 
www.europegift.eu eshop plný reklamních dárků s možností online vizualizace Vašeho loga. Na webu naleznete nejrůznější praktické a krásné dárky, jako textil, lanyardy, tašky, voskovky, čepice nebo hrníčky. Zkrátka vše, aby si vybral opravdu každý.

Textil Adler – eshop s textilem a  možností potisku

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu. V širokém produktovém portfóliu naleznete trička, polokošile, košile, mikiny ,outdoorové oblečení, tašky a v neposlední řadě i froté produkty – více zde…

Chci poslat poptávku:

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Týká se (vyžadováno)

    Vaše zpráva