Značkový reklamní textil k potisku a výšivce

Katalogový textil - značkový textil pro firmy

Nabízíme reklamní textil od mnoha světových výrobců. Zajistíme Vám kompletní dodávku brandovaného textilu s potiskem nebo výšivkou. Napište nám a my Vám co nejrychleji zpracujeme kompletní nabídku.

Pro detail o značce klikněte na název značky

 

reklamní textil Adler

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu. V širokém produktovém portfóliu naleznete trička, polokošile, košile, mikiny ,outdoorové oblečení, tašky a v neposlední řadě i froté produkty.

Textil značky Adler - zde ⇒

textil elevate

Značka ELEVATE je kanadská značka luxusního outdoorového a funkčního textilu. Textil Elevate jsou moderní a pohodlné oděvy v městském stylu.Značce bylo uděleno několik ocenění za vynikající design a splňuje standardy OEKO-TEX®.

Textil Elevate - zde ⇒

slazenger

Značka Slazenger je známou značkou sportovního zboží v celém světě. Výrobky Slazenger jsou oblíbené v mnoha sportovních odvětvích. Značka pochází z Velké Británie, odkud se její oblečení a sportovní vybavení postupně rozšířilo na všechny kontinenty.

Textil firmy Slazenger - zde ⇒

Značka reklamního textilu James Ross Collection je zárukou vysoké kvality za dobrou cenu. Výhodná a zajímavá pro velkou část firem je zejména díky své široké nabídce oděvů.

Textil James Ross Collection - zde

James Harvest

Značka James Harvest Sportswear byla vytvořena v USA v roce 1988, skvělým americkým hráčem baseballu Jamesem Harvestem.

Textil firmy Harvest - zde ⇒

Textil Myrtle Beach

Textil firmy Myrtle Beach, odráží styl a atmosféru proslulé pláže v Jižní Karolíně. Myrtle Beach je německý výrobce atraktivních čepic a textilních doplňků, jako jsou klobouky, kšiltovky, rukavice, deky a každou sezónu nabízí vysoce kvalitní a kompletní portfolio textilu.

Textil firmy Myrtle Beach - zde ⇒

Značkový textil k potisku – Značkový reklamni textil – Katalogový textil

James & Nicholson je ztělesněním firemních módních oděvních trendů, módní trička, polokošile, mikiny z bavlny nebo bavlněné směsi a bundy, funkční sportovní oblečení, atp.. Obrovská škála výrobků pro ženy, muže i děti i ve velkých velikostech (až do 5XL outsizes). Provedení je dostupné až ve 40 různých barvách. James & Nicholson je moderní textil, který je vysoce funkční a je vyroben podle vysokých, etických a ekologických standardů. (Společenská odpovědnost a životní prostředí).James & Nicholson je německý reklamní textil, který je oblíbený pro své velmi kvalitní zpracování.

Textil firmy James and Nicholson - zde ⇒

textil valento

 

Známá značka reklamního textilu Valento je vždy zárukou vysoké kvality za rozumnou cenu.

Textil firmy Valento - zde ⇒

Fruit_of_the_Loom

Fruit of the Loom byla založena v roce 1851 dvěma bratry, kteří začali vyrábět kvalitní bavlněné tkaniny a textilie. O pět let později byla založena značka Fruit of the Loom , inspirovaná obrázkem ovoce. V roce 1871 Fruit of the Loom  byla zaregistrována jako obchodní značka.Tím se společnost stala jednou z nejstarších obchodních značek na světě a je starší i než Coca-Cola. Za 160 let zkušeností v oblasti výroby kvalitního textilu se Fruit of the Loom rozrostla a stala se jednou z předních světových oděvních značek.

E-shop - Textil Fruit of the Loom - zde ⇒
 

Značka Keya ™ přináší skutečně kvalitní oblečení vhodné pro reklamní potisk. Textil Keya ™ se liší od jiných značek v oděvním průmyslu. Textil je jemnější, pohodlnější, silnější, s pozoruhodně dobrými vlastnostmi pro reklamní potisk – to vše za velmi příznivé ceny.

Katalog k prolistování zde: Textil Keya

Textil firmy Keya - zde ⇒ 

Gildan

Gildan je předním prodejcem a výrobcem kvalitního značkového oblečení, včetně triček, oděvů z fleece, sportovních košil, spodního prádla, ponožek, punčochového zboží atp.

E-shop -Textil firmy Gildan - zde ⇒
 

JHK-T-shirt

Společnost JHK-T-shirt má 20 let zkušeností na trhu s reklamním textilem. Je to mladá a dynamická společnost s mnoha zkušenostmi v textilním odvětví. Je to jedna ze španělských společností, která se snaží zásobovat trh kvalitními výrobky, spolehlivým zákaznickým servisem a neustále zlepšuje systémy řízení kvality s ohledem na životní prostředí.

E-shop - Textil firmy JHK - zde ⇒
 

russel

Textilní kolekce společnosti Russell představuje zavedené a oblíbené, ale i nové rozměry reklamního textilu. Pokud jde o kvalitu, detail a možnosti potisku, jsou textilní výrobky společnosti Russel neocenitelné. Ať už pro práci, zábavu, nebo jako propagační textil.

E-shop - Textil firmy Russel - zde ⇒

k-up

K – UP je známým prodejcem a výrobcem kvalitních značkových čepic.

E-shop -Textil firmy K-UP - zde ⇒

Profi

Profi – reklamní textil – Získáte nápadité textilie špičkové kvality a za dobrou cenu.

E-shop - Textil firmy Profi - zde ⇒

ProAct

PROACT® prezentuje řadu textilu ideálního pro všechny druhy sportů.Technické vlastnosti tkanin v kombinaci se stylem jsou speciálně určené pro sport, volný čas a radost z pohybu.PROACT® nabízí kompletní sortiment pro všechny věkové skupiny a zejména pro sportovní nadšence , kteří se zabývají během, fitness, jízdou na kole atp….textil PROACT® nabízí dokonalý styl a pohodlí.

E-shop - Textil firmy PROACT® - zde ⇒

Kimood

Kimood – Ať už hledáte tašku nebo zavazadlo pro podnikání, sport, cestování nebo jen nákupní tašku, tak v Kimood najdete kompletní kolekci moderních kabelek, zavazadel, doplňků a originálních deštníků!

E-shop - Textil firmy Kimood - zde ⇒

stedman

Společnost Stedman® byla založena v roce 1953 v USA, v posledních šesti desetiletích si Stedman® vybudoval pověst velmi kvalitního výrobce textilií a oděvů pro volný čas. Od roku 2001 Stedman® dodává vysoce kvalitní oblečení na reklamní a propagační akce, za velmi atraktivní ceny po celé Evropě!

E-shop - Textil firmy Stedman - zde ⇒

Společnost TEE JAYS byla založena v roce 1976 v Alabamě. Zakladatelem byl Terry Wylie, jehož vizí bylo vytvořit co nejlepší komerční a kvalitní trička na světě. Flexibilní a zákaznicky orientované výrobky Soft TEE trička se úspěšně prodávala po dobu 25 let. V roce 2002 odešel Terry Wylie do předčasného důchodu a společnost přešla do rukou Georga a Petera Høflera. Obdiv a vášeň pro značku posunuly společnost TEE JAYS na úroveň se zaměřením na trendy z módního průmyslu založené na pohodlném nošení a designu.
Základem je stále kvalita a design textilu. Výsledkem je pak jedna z nejunikátnějších evropských textilních kolekcí s nejlepší kombinací kvality a ceny.

E-shop - Textil firmy Tee Jays - zde ⇒
 
textil elevate
slazenger
Textil Myrtle Beach
James & Nicholson
textil valento
reklamní textil Adler
Fruit_of_the_Loom
Gildan
JHK-T-shirt
russel
k-up
Profi
ProAct
Kariban
Kimood
stedman
Textil James Ross Collection

Značkový reklamni textil

Mnoho nápadů a inspirace najdete také v naší sekci katalogy reklamního textilu on-line.

Chci poslat POPTÁVKU

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Týká se (vyžadováno)

Vaše zpráva